Майже половина мешканців Луцька залишилися без гарячої води – так триватиме місяць часу

news

Вчора, 4 липня, зранкустало відомо, що на найблищий місяць майже 40 % лучан залишилися без гарячого водопостачання. Луцькі комунальники проінформували про призупинення роботи котелень на вул. Карбишева, 2, спарені котельні на вул. Загородня, 3а – просп. Відродження, 15б, вул. Вавілова, 6 – вул. Задворецька, 13, вул. Гулака-Артемовського, 20 – вул. Арцеулова, 3а та вул. Шевченка, 40.

Як повідомив Суспільному речник комунального підприємства “Луцьктепло” Антон Безносиков, ці п’ять котелень зупинили на профілактичний ремонт.

Ремонт на цій котельні буде тривати два тижні. Проводиться ревізія, ремонт запірної арматури, насоси знімаємо на ремонт відправляємо, дивимося підігрівачі стан їхній. Перевіряємо манометри, термометри, інші прилади обліку. Також проводиться ремонт запірної арматури по теплових камерах

– розповів майстер котельні Василь Олексюк.

На найдовший час на ремонт призупинена найпотужніша в місті котельня на вулиці Карбишева, яка обслуговує 40, 33 і 55-ий мікрорайони.

Вона зупинена на чотири тижні. Пов’язане це з тим, що найбільша протяжність теплових мереж, найскладніші в обслуговуванні котли і відповідно потрібно більше часу, щоб зробити усі профілактично-ремонтні роботи, решта котелень зупиняються на два тижні,

– зазначив речник Луцьктепла.

40% лучан – без гарячої води: що відбувається на котельнях, які зупинили на ремонт
40% лучан – без гарячої води: що відбувається на котельнях, які зупинили на ремонт

Тож лучанам варто запастися терпінням та гріти воду в каструльках. Або ж загартовувати свій організм, бо неймовірна спека не дасть розслабитися.

0 Комментариев