Майже 80% шкіл на Волині змушені будуть перейти на дистанційне навчання

news

Лише 117 шкіл на Волині перетнули бар’єр у 80 % вакцинованих працівників освіти.  Всього в області є 588 загальноосвітніх навчальних закладів.

Узв’язку із запровадженням “жовтої” карантинної зони з 23 вересня 471 школа має перейти на дистанційну форму навчання.

За словами Тетяни Соломіної, заступниці начальника обласного управління освіти,  в області з 23 вересня зможуть працювати 272 освітні заклади – це вищі, професійно-технічні, школи та дитсадки.

Це становить 24 % від загальної кількості – 1 153 заклади. 299 закладів – це ті, де рівень вакцинації працівників від 50 до 79 %,

– додала посадовиця.

80 % працівників освітніх закладів, зазначила заступниця начальника обласного управління освіти Тетяна Соломіна, повинні мати щеплення або довідку про те, що перехворіли на COVID-19, або ПЛР-тест.

Якщо кількість сумарно цих людей не перевищує, не досягає 80 % бар’єру, значить цей заклад працюватиме дистанційно,

– додала посадовиця.

Зі слів керівника департаменту освіти територіальної громади Луцька Віталія Бондаря, 59 % працівників шкіл Луцької громади станом на 21 вересня зробили щеплення проти COVID-19.

У дитсадках Луцької громади станом на 21 вересня щепилися проти коронавірусної хвороби 27 % працівників, – повідомив керівника департаменту освіти територіальної громади Луцька Віталій Бондар.

0 Комментариев