Лучан та внутрішньо переміщених осіб запрошують на майстер-клас «Лялька-мотанка – прадавній оберіг»

news

Лялька-мотанка має глибоке символічне значення в українській культурі та традиційно використовувалася як оберіг та символ родинного затишку та гармонії. Вона є не лише ручною роботою, але й спадковим оберегом, який передається з покоління в покоління.

Внутрішньо переміщених осіб та мешканців Луцької громади запрошують відвідати майстер-клас «Лялька-мотанка – прадавній оберіг».

05 листопада 2023 року о 13.00

Бібліотека-філія 5 для дорослих місто Луцьк (м. Луцьк, проспект Відродження, 26-Б)

Цільова аудиторія: внутрішньо переміщені особи та мешканці Луцької громади віком 30+ Реєстрація для участі 👉 https://forms.gle/7jmiTVdTTgBMjqjCA

Участь у заході безкоштовна! 

За детальною інформацією звертайтесь за тел: 📞+380665275729 (Мирослава Будчик, координатор проєкту)

Захід відбудеться в межах реалізації проєкту «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» в межах програми Єднання заради дії, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США. «Єднання заради дії» – це програма, яка реалізується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) за підтримки Державного департаменту США та має на меті об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду та ЗМІ задля вирішення конфліктів на місцевому рівні, сприяння інтеграції ВПО, надання всебічної підтримки для розробки місцевих та національних планів інтеграції ВПО та стабілізації ситуації в Україні.

Проєкт «ЯК ВДОМА: створення креативного простору для внутрішньо переміщених осіб на базі бібліотек Луцької МТГ» спрямований на створення креативного середовища, де внутрішньо переміщені особи матимуть доступ до культурно-мистецьких заходів, психологічної підтримки та розвитку соціально-комунікаційних навичок, що сприятиме покращенню їх психологічної стійкості, забезпечить їх успішну адаптацію та інтеграцію в новому місці проживання. Ця публікація стала можливою завдяки підтримці IREX та Державного департаменту США. Вміст є виключно відповідальністю ВОГО «Перспективи Волині» та не обов’язково відображає погляди IREX та Державного департаменту США.

0 Комментариев