Майбутні фахівці обліку і фінансів Луцького кооперативного коледжу Львівського ТЕУ ознайомилися з роботу податкової служби

news

Студенти Луцького кооперативного коледжу стали першими в новому навчальному році, які відвідали Головне управління ДПС у Волинській області.

Під час зустрічі першокурсникам завідувач сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Волинській області Олена Нікотіна розповідала про основи податкової грамотності та можливості спілкування з податківцями з використанням сучасних інформаційних технологій.

«Державна податкова служба – не лише контролюючий, а й сервісний орган, діяльність якого спрямована на надання якісних послуг представникам бізнесу та громадянам. Тому представникам фінансових і бухгалтерських служб підприємств ДПС пропонує сучасні інформаційні рішення для подання звітності, виконання податкових зобов’язань та отримання інформації з реєстрів. Наш Електронний кабінет http://cabinet.tax.gov.ua доступний кожному і працює цілодобово», – наголосила Олена Нікотіна.

Посадовець запропонувала студентам, котрі навчаються на оплатній основі, «перевірити» роботу Електронного кабінету, подавши річну податкову декларацію для отримання податкової знижки на навчання.

Нагадаємо, що спілкуватися з податковою службою дистанційно можна також за допомогою сервісу «InfoTAX».

0 Комментариев