Магнітні бурі у липні 2023: на метеозалежних очікує важкий місяць

news

У липні 2023 року очікуються магнітні бурі різної потужності, які можуть негативно вплинути на самопочуття багатьох людей, і не тільки метеозалежних, а й цілком здорових.

Підготуватися заздалегідь до магнітних бур і полегшити свій стан у несприятливі дні можна, якщо знати їх точні дати.

День ангела у липні 2023: хто святкує іменини у другий літній місяць

Перша потужна магнітна буря очікується  9 липня. Вона досягне К-індексу 4, що може спричинити погіршення самопочуття у багатьох людей по всій планеті.

Наступна буря охопить Землю з 12 по 13 липня. Ця буря буде тривалою і ще сильнішою – до К-індексу 5.

Після короткого періоду спокою, сильний геомагнітний шторм накриє планету з 16 по 19 липня.

Потім очікується невелика магнітна буря 26 липня. І в кінці місяця варто очікувати ще одну тривалу бурю – 30 та 31 липня.

Що робити у несприятливі дні?

Левова частка населення нашої планети реагує на магнітні бурі, тому у більшості людей у несприятливі дні спостерігається слабкість, перепади настрою та проблеми зі сном.

День ангела у липні 2023: хто святкує іменини у другий літній місяць

Метеозалежним, а також особам з хронічними та психічними захворюваннями у дні магнітних бур потрібно серйозно подбати про своє здоров’я. Хоча й здоровим не варто випробовувати долю у несприятливі дні.

Фахівці у період магнітних бур радять більше часу проводити у закритих приміщеннях, обмежити фізичні навантаження, а також не перевантажувати організм важкою їжею, спиртним, цигарками та кофеїном.

Медики радять у несприятливі дні у липні більше відпочивати, а уникнути головного болю та поганого самопочуття, від яких у цей період найчастіше страждають люди, допоможе легка фізична активність, що покращує циркуляцію крові в організмі.

0 Комментариев