Магнітні бурі у грудні 2018

news
В які дні на початку календарної зими метеочутливим людям варто приділити увагу своєму здоров’ю та настрою?
За попередніми прогнозами фахівців, початок зими 2019 року буде набагато спокійнішим з точки зору сонячної активності та магнітних бур, аніж попередні місяці листопад і жовтень.
Однак вже в перші дні грудня, у суботу, 1 грудня, та в неділю, 2 грудня, за даними Space Environment Center, NOAA & U.S. Air Force, США, очікуються слабкі та малі геомагнітні збурення.
За прогнозами фахівців Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ТЕСІС, слабкі магнітні бурі ймовірні у першій декаді місяця 1, 2, 7, 8 грудня, решта днів до Нового року, за попередніми даними, які щодня оновлюються, магнітне поле Землі буде спокійним. Все залежить від несподіваної появи на поверхні Сонця плям, спалахів, а потоки магнітної плазми досягають поверхні Землі приблизно за 2-3 доби.
Зміни магнітного поля Землі та магнітні бурі можуть впливати на настрій і самопочуття метеочутливих, ослаблених та хворих людей. Особливо якщо в ці дні міняється погода, різко знижується чи підвищується температура повітря, коливається атмосферний тиск.
Підготувала Галина ЦІКАВА ogo.ua
0 Комментариев