Людей, які в’їжджають в США, можуть зобов’язати декларувати біткойни

news

Згідно з новим законопроектом, внесеним в Сенат США, всіх, хто в’їжджає в країну, можуть зобов’язати декларувати біткойни та інші цифрові активи, якщо їхня ринкова вартість перевищує $10 тис.

Про це пише “Finance.ua” із посиланням на “Bitcoinist”.

Автором законопроекту 1241 (Про боротьбу з відмиванням грошей, фінансуванням тероризму та фальшивомонетництвом) виступив сенатор-республіканець від штату Айова Чак Грасслі.

Згадка про криптовалюти міститься в розділі 13 законопроекту (оплачені пристрої доступу, цифрові валюти або інші подібні інструменти) і передбачає співпрацю спеціально уповноваженого Митної служби і міністра внутрішньої безпеки США.

Законопроект має на меті запобігти ввезенню в США незадекларованих цифрових активів, і, як передбачається, люди, які в’їжджають в США, повинні будуть заявляти про наявні в їхньому розпорядженні криптовалюти на суму понад $10 тис незалежно від того, чи є у митників можливість це з’ясувати.

У разі, якщо кошти не будуть задекларовані, законопроект передбачає їх блокування, хоча як це планується реалізувати технічно, не зовсім ясно.

 

 

0 Комментариев