Любителя трощити міські системи відеоспостереження відшукали завдяки небайдужим лучанам: молодик завітав до муніципалів з мамою

news

Департаменту муніципальної варти вдалося ідентифікувати та розшукати порушника!

Завдяки небайдужим мешканцям нашого міста, вдалося оперативно встановити особу, яка здійснила пошкодження системи відеоспостереження на зупинках громадського транспорту по проспекту Відродження, поблизу міської лікарні та проспекту Молоді.

Уже через декілька годин після опублікованого відео, муніципали отримали повну інформацію про «героя» – Іллю К., 2008 року народження, який навчається в одному із коледжів міста.

Читайте також: Не поталанило з сусідом по паркінгу: у Луцьку керманич кілька разів в’їхав в сусіднє авто, а потім спокійно поїхав у своїх справах

Сьогодні Ілля з’явився до департаменту муніципальної варти з матір’ю. Хлопець усвідомив всій вчинок та попросив вибачення за скоєне.

Поглянути відео за покликанням

https://fb.watch/nt5UyVxewG/

Нагадаємо, що особу вдалося зафіксувати, завдяки камерам відеоспостереження в рамках проєкту «Безпечне місто Луцьк» та диспетчерам відділу «Центр безпеки міста Луцьк» на базі департаменту.

Читайте також: У Львові майже 400 держслужбовців можуть залишитися без роботи

За інформацією: Департаменту муніципальної Варти Луцької міської ради 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев