Листівки та картинки до Дня ангела Юрія

news

Іменини Юрія (Георгія) відзначають декілька разів на рік, але найбільш значущим вважається день вшанування святого Юрія Змієборця: день його пам’яті за церковним календарем відзначається 6 травня.

Юрій — слов’янський аналог грецького імені Георгій, яке в перекладі означає «хлібороб». Носії цього імені відрізняються подвійністю характеру: з одного боку, це спокійні, працьовиті люди, не схильні до поспішних рішень; з іншого боку, вони рішучі, великодушні і безстрашно б’ються з несправедлівостью.

В день вшанування святого Юрія Змієборця прийнято звертатися до святого заступника з молитвою про захист слабких і скривджених, а також про заступництво в справах сільських і польових роботах.

До теми Красиві та щирі привітання з Днем Ангела для Юрія

   м

Як привітати Юрія з днем ангела: листівки, вірші і смс. | Обозреватель

Читайте більше привітань до свята: Привітання з днем Ангела

Привітання з Днем ангела Юрія 2020: вірші, смс та проза на іменини ...

Привітання з Днем ангела Юрія 2020: вірші, смс та проза на іменини ...

Іменини Юрія: Привітання, смс і листівки, 9 грудня, яке сьогодні свято

Привітання з днем ангела Юрія | Факти ICTV

Картинка Юрію на іменини з віршом ...

Картинки з Днем ангела Юрія 2020: вітальні листівки та відкритки ...День ангела Юрія - привітання з іменинами, листівки, смсУнікальна листівка з Днем Ангела Юри, дорогий Юра, вітаю тебе з днем ангела, написи на відкритках на іменини Юрія у віршах та … | Comics, Peanuts comics, Family guyДень ангела Юрія 2021 - красиві листівки, картинки, привітання, вірші, проза - АпострофДень ангела Юрия: поздравления в картинках | Факты ICTVПривітання з Днем Ангела Юрія проза | vitay.com.ua

0 Комментариев