Лише за вихідні на Волині виявлено шість нетверезих водіїв

news

Кому війна, а в кого свято щодня. 

Волинські патрульні за вихідні склали 6 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного чи наркотичного сп‘яніння

Поліція щоразу наголошує про неприпустимість такого порушення, однак не дивлячись на це, інспектори продовжують виявляти випадки, коли водії ігнорують закон та ризикують своїм життям, безпекою інших людей й сідають за кермо в стані сп‘яніння.

  • Так, керманич, який виявився іноземцем вже був позбавлений судом права керування. А результат огляду на стан сп’яніння показав 1, 48 проміле.
  • Ще одного водія в стані алкогольного сп’яніння виявили за допомогою приладу TruCam. Він перевищив дозволену швидкість майже вдвічі. Результат огляду 2, 80 проміле.
  • А водій з результатом у 2, 40 проміле, рухався містом серед білого дня, чим наражав себе та інших учасників дорожнього руху на небезпеку. Проте, патрульні його виявили та притягнули до відповідальності.
  • Також двох водіїв з ознаками наркотичного та алкогольного сп’яніння інспектори виявили та запропонували пройти огляд на стан сп’яніння у медичному закладі. На, що вони відмовились.
  • Ще два водії під впливом алкоголю скоїли ДТП. Один з них втік з місця пригоди. Проте за допомогою свідків його вдалося відшукати. Результат огляду – 2, 60 проміле. Другий винуватець автопригоди відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

На всіх порушників інспектори склали адмінматеріали за ст. 130 (Керування у стані сп’яніння) КУпАП та інші матеріали, згідно з вчиненими правопорушеннями. Далі рішення — за судом.

Пам‘ятайте, сідаючи нетверезим за кермо — ви свідомо наражаєте себе та інших на небезпеку!

За інформацією: Патрульної поліції Волинської області 

0 Комментариев