Лише в цьому році на Волині горіло понад тридцять гектарів землі

news

Волинські рятувальники та екологи застерігають громадян від порушень вимог пожежної безпеки

В області – високий рівень пожежної небезпеки, а відтак ризик виникнення пожеж у лісах, на торф’яниках надзвичайно високий! До великої пожежі може призвести навіть необережне поводження з вогнем, а дуже часто люди самі провокують їх виникнення через спалювання сухої рослинності під час господарювання на городах.

Тільки цього року в області виникло  75 пожеж в екосистемах на загальній площі понад 33 га, з них 12  – у лісах Волині 

Волинські рятувальники щоденно здійснюють профілактичні рейди для інформування мешканців населених пунктів про небезпеку спалювання сухої рослинності, роз’яснюють, що за такі дії передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в сумі понад 3000 гривень. 

Однак не всі громадяни дослухаються до порад рятувальників і продовжують порушувати вимоги чинного законодавства у цій сфері, а до таких громадян вжито заходів адміністративного впливу. 

Читайте також: Календар магнітних бур: жовтень буде нелегким для метеозалежних 

З початку року фахівцями цивільного захисту та працівниками екологічної інспекції накладено 220 штрафів, з них 16 – за фактами пожеж. 

Також проводяться систематичні заходи для моніторингу стану пожежної безпеки екосистем та територій за допомогою безпілотних літальних апаратів і це дає результат: виявлено два випадки пожеж в екосистемах на початковій стадії, що дозволило ліквідувати їх з найменшими прямими і побічними збитками, не дозволити поширитись вогню у ліс та на господарські споруди людей.

Про це йшлося сьогодні на брифінгу за участі начальника управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС області Руслана Яручика та представника обласної екологічної інспекції, що відбувся в обласній військовій адміністрації Волинська обласна державна адміністрація

Читайте також: Лучанину загрожує до восьми років за викрадення мотоцикла

За інформацією: Головного управління ДСНС України у Волинській області 

0 Комментариев