Лише перемога України дозволить притягнути винних в збитті літака МH17 до відповідальності

news

Лише перемога України над Росією дозволить виконати рішення суду щодо МH17, — міністр оборони України Олексій Резніков.

Резніков стверджує, що ніхто з воєнних злочинців Росії не збирається відбувати покарання за збиття літака на Донбасі, тому “тільки перемога України над Росією дозволить реалізувати рішення суду”.

Нагадаємо, вчора відбулося засідання суду в Гаазі з приводу збиття літака МH17, на борту якого перебувало 298 осіб, вони всі загинули. росія традиційно звинувачувала в Україні катастрофі українських військових. Довгих 8 років тривало слідство та збір доказів, але вирішальний момент настав вчора. Перше, але не останнє звинувачення в адресу Росії.

Суд у Нідерландах визнав, що Росія несе відповідальність за дії сепаратистів на Донбасі та кваліфікував це як міжнародний збройний конфлікт.

Також суд вважав за непереконливі свідчення російського державного концерну «Алмаз-Антей», експерти якого стверджували, що Boeing збили українці. Про це повідомила голландський експерт з правових питань Марієке де Хоон у Твіттері.

Гіркін (Стрєлков), Харченко та Дубинський отримали довічний термін за рішенням суду в Гаазі за збитим малазійським Boeing.

Підсудного Олега Пулатова визнано невинним.

Гіркін, Харченко та Дубинський, а також їхні адвокати на суді не були присутні. Їх судили заочно.

За інформацією російських ЗМІ, Гіркін зараз формує «добровольчий підрозділ» для війни в Україні.

Чекаємо в Гаазі путіна та його поплічників, а також усіх військових злочинців хто віддавав та виконував накази.  

0 Комментариев