Лялькотерапія для юних волинян: Волинський театр ляльок проводить безкоштовні воркшопи з дітьми

news

Арттерапія для дітей: Волинський театр ляльок проводить тематичні заняття із молоддю

Нещодавно два профільні управління Волинської ОВА підписали меморандум співпраці із обласним академічним театром ляльок. Відтак, у обласному центрі для учнівської молоді вже проводять практичні заняття «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни».

Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023

Управління освіти і науки, департамент культури молоді та спорту обласної державної адміністрації та Волинський академічний обласний театр ляльок спільно реалізовуватимуть в області грантовий проєкт «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни».

Основна ідея проєкту полягає у використанні мистецтва театру ляльок, як терапевтичного і творчого засобу для надання психологічної підтримки та емоційного зцілення дітям у час війни.

Лялькотерапія – це особлива форма арттерапії, де діти фізично і морально залучені у процес створення. Під час виготовлення ляльки – свого прототипу, дитина може краще зрозуміти себе, підсилити власну самооцінку, зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, свою цінність та навчитись демонструвати «себе».

Фінансується програма зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Ukraine.

Як повідомляє обласний театр ляльок, днями вже відбулось два тематичні воркшопи. Під керівництвом майстрині з виготовлення ляльок та за участю психолога, діти вчились створювати ескізи власної ляльки, відливали гіпсові форми, надавали їй об’єму за допомогою папʼє-маше та розфарбовували.

Водночас усі вчились вільно висловлювати свої емоції під час обговорення, розкривати індивідуальність через вибір образу та подальшу презентацію. Це сприяло розвитку творчих навичок, самовираженню та публічному виступу. А також розвитку вмінь працювати у групі та викликало позитивні емоції через самореалізацію у творчому процесі.

Курс арттерапевтичних занять триватиме і надалі. Участь у воркшопах безоплатна, орієнтовний вік учасників – від 10 до 16 років. Дізнавайтесь більше з анонсів організатору заходів – Волинського академічного обласного театру ляльок. 

Читайте також: Місячний календар садівника та городника на листопад 2023 року 

За інформацією: Волинської обласної військової адміністрації 

0 Комментариев