Львів перехопив луцьку естафету

news

Концерти артистів, які дружать із РФ, заборонили рішення Львівської міськради.


Про це пише «Волинська газета».
21 квітня більшість депутатів Львівської міської ради проголосувала за те, аби заборонити виступати у Місті Лева артистам, лояльним до Російської Федерації.

Проект рішення мав назву  “Про заборону проведення концертів та інших розважальних заходів на території м. Львова представниками українського та іноземного шоу-бізнесу, котрі під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні”, але текст ухвали ще допрацьовуватимуть .

Нещодавно (30 березня) Луцька міська рада проголосувала за те, аби заборонити виступ у обласному центрі Волині гурту «Потап і Настя». Продюсер і виконавець Потап свого часу «прославився» тим, що зняв штани на російській сцені і попросив вибачення у публіки РФ за недружнє ставлення до них українців. Громадські активісти Луцька виступили з ініціативою не допустити концерту цих артистів на волинській сцені. Що зрештою і відбулося. Концерт, який був запланований на 18 квітня, скасували, а невелика кількість тих, хто купив квитки, поїхала до Рівного, де «Потапа і Настю» прийняли лояльніше.

1 Комментарий