Луцький стадіон “Авангард” перейде у власність міста

news

Депутати Луцької міської ради під час сесії 31 серпня надали згоду на безоплатне прийняття стадіону з комплексом споруд, який у 2011 році приватизував нинішній нардеп Ігор Палиця,  у власність Луцької міської територіальної громади.

Як повідомили у пресслуюжі Луцької міськради, мова йде про безоплатне прийняття у власність Луцької міської територіальної громади стадіону з комплексом споруд, що знаходиться за адресою: пр-т Перемоги, 7а у місті Луцьку.

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що це важливий крок, адже перебування стадіону в комунальній власності дає можливість залучати для його реконструкції та подальшого розвитку кошти міжнародних організацій та державного бюджету. А це – формування позитивного іміджу міста, інвестиції в економіку громади і її розвиток.

До того ж Федерація з легкої атлетики України зверталася до міського голови, аби порушити це питання. Зважаючи на це, Луцьк має шанси стати легкоатлетичною столицею України, бо й минулі роки «Авангард» неодноразово приймав всеукраїнські та міжнародні першості з цього виду спорту.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, у планах — створення комунального підприємства, тому що стадіон — це великий комплекс господарських споруд, велика земельна ділянка, яка потребує догляду.

Попередньо мав зустріч з віце-президентом Федерацією легкої атлетики України Володимиром Рудюком, весною до нас завітає голова Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF) Себастьян Коу, він зацікавлений, аби в нашому місті відбувався чемпіонат з легкої атлетики,

– наголосив він.

0 Комментариев