Луцький гурт “3ʼbeauties” виступатиме у фіналі Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2023: Ігор Поліщук звертається до волинян підтримати юних землячок своїми голосами

news

Виступ гурту можна побачити 1 жовтня у форматі онлайн-концерту у прямому ефірі на телеканалі Суспільне Культура.

Підтримати юні таланти закликає Міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Читайте також Мінімальний та рекомендований розмір аліментів у 2023 році: У яких випадках призначаються мінімальні аліменти 

Друзі, підтримаймо юних лучанок у фіналі Національного відбору на Дитяче Євробачення – 2023!

У неділю, 1 жовтня, о 18 годині на порталі “Дія” розпочнеться голосування за переможця Національного відбору “Дитячого Євробачення — 2023”. 

Щоб підтримати луцький гурт “3ʼbeauties” Вам потрібно на електронному сервісі послуги обрати категорію  “Опитування” і проголосувати за №5. Під цим номером у фіналі пісенного конкурсу виступатимуть наші дівчата з піснею Світлани Тарабарової “Power of Love”. Переможця визначатимуть  за результатами голосування журі та глядачів. 

Луцький гурт “3ʼbeauties” визнано одним з найсильніших учасників конкурсу. У його складі: 13-річна Анна Ткач, 12-річна Владислава Волинець та 13-річна Олександра Коровицька. Наставником колективу є Інна Кириченко. Фінал Національного відбору відбудеться 1 жовтня у форматі онлайн-концерту у прямому ефірі на телеканалі Суспільне Культура” – звертається до волинян очільник Луцька.

Послухати спів дівчат можна у відео

Читайте також Коли збирати врожай моркви та як визначити її зрілість: Секрети доброго врожаю

За інформацією: Міського голови Луцька Ігоря Поліщука 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев