«Луцьксантехмонтаж 536» попросив збільшити йому пайову участь

news

ПАТ «Луцуьксантехмонтаж 536» просить збільшити пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Депутати зауважили, що такого ще не бачили, оскільки зазвичай просять зменшити пайову участь, аби менше платити коштів до міського бюджету.

Про це йшлося 22 червня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Начальник управління капітального будівництва Луцькради Леонід Карабан пояснив, що забудовник звернувся щодо збільшення пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури. Коли були підписані договори до початку дії нового положення, відповідно була врахована заплата 3,4 тисячі гривень, а не 5,2 тисяч гривень і не були включені мережі. Відповідно зараз планують ввести будинки в експлуатацію, підрахували і виявилось, що сума більша.

У міський бюджет внаслідок збільшення додатково із будинку № 1 надійде 75 тисяч гривень, із будинку № 2 – на 72 тисячі гривень.

 

 

0 Комментариев