Луцькрада зменшила забудовнику розмір пайової участі на мільйон гривень

news

Забудовнику, який давав зобов’язання про благоустрій парку, коли розпочинав будівництво багатоповерхівок, зменшили розмір пайової участі понад мільйон гривень.

Про це йшлося вчора, 27 вересня, під час засідання 31-ї чергової сесії міської ради.

Начальник управління капітального будівництва Луцькради Леонід Карабан повідомив, що ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» звернулося щодо зменшення пайової участі на 1,036 мільйона гривень – суму, яка була використана ПрАТ «ЛДБК» на облаштування майданчиків і об’єкта соціальної інфраструктури у парку на Конякіна–Гордіюк. Також там видали 10 квартир для учасників АТО.

Депутат Павло Данильчук наголосив, що коли будувався будинок, то був підписаний меморандум між Луцькою міською радою, коли затверджувалися межі парку, та між ЛДБК. Забудовник Руслан Вайман брав на себе облаштування парку, побудови спортивного майданчика, обіцяв розмістити спортивний комплекс за місцем проживання. Данильчук пригадав, як місцеві жителі протестували проти цього будівництва, однак пішли на компроміс. А тепер забудовник просто хоче повернути свої ж гроші.

Колегу підтримав також депутат Тарас Шляхтич і запропонував зняти це питання взагалі з розгляду.

Карабан зазначив, що дитячого майданчика у вартості виконаних робіт немає, він був зроблений за кошти забудовника, футбольного поля – теж. Є лист від директора житлово-комунального господарства Юрія Крася про згоду на прийняття на баланс виконаних робіт у парку в районі Конякіна – Гордіюк, а зокрема, відпочинкова зона та пішохідні доріжки з бруківки – 918, 65 м. кв., площадки, які виконані із сипучих матеріалів – 1043,66 м. кв, клумби – 591,08 м кв., лавки – 16 шт, смітники металеві та арка.

Депутат Андрій Козюра наголосив, що на комісії меморандуму не бачили, однак як запевняли представники спілок АТО, такий меморандум є і там вказано, що повинні зарахувати у якості пайової участі спорудження дитячого майданчика. Козюра сказав, що на засідання не принесли цей меморандум. Отож, він попросив вказати цей пункт.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук зауважив, що на момент підписання меморандуму земельна ділянка вже була в оренді забудовника.

Отож, депутати все ж підтримали проект рішення.

 

0 Комментариев