Луцькрада виділила кошти на перевезення дітей на конкурси та змагання

news

Депутати міськради підтримали пропозицію виділити кошти на перевезення дітей на різноманітні конкурси та змагання замість купувати автобус за три мільйони гривень.

Про це йшлося сьогодні, 12 січня, під час засідання сесії міськради.

Нагадаємо, під час засідання «бюджетної» комісії Луцькради депутати вирішили, що краще виділити 500 тисяч на перевезення дітей, ніж купувати один автобус, який не вирішить проблеми і доведеться все рівно наймати перевізників.

Депутат Алла Надточій зауважила, у 2016 році діти здійснили чимало поїздок, як у інші міста, так і за кордон.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що автобус за три мільйона важко знайти, потрібно хоча б чотири. Депутат Олександр Кравченко зауважив, що потрібно вивчити це питання, щоб знати, чи потрібно купляти великий автобус для закордонних поїздок чи малий, а, можливо, потрібно два автобуси – малий і великий. Окрім того, депутат пригадав, що ЛПЕ має «лізингові» автобуси, які можна відремонтувати та передати на управління освіти.

Депутат Костянтин Петрочук зауважив, що, можливо, варто купити два менших автобуси, замість одного великого, оскільки обслуговування одного великого автобуса обходиться втричі дорожче, ніж обслуговування меншого автобуса.

Автор статті: Мар'яна Метельська

0 Комментариев