Луцькрада хоче продати свою частку Технічного бюро кадастру

news

Луцька міська рада хоче вийти з числа акціонерів ТзОВ «НВП «Технічне бюро кадастру» та продати свою частку іншим учасникам.
Про це ідеться у відповіді Луцького міського голови на депутатський запит голови фракції «Народного контролю» Павла Данильчука, у якому він просив повідомити, хто делегований для участі у зборах акціонерів ТзОВ «Технічне бюро кадастру», який порядок денний та яка позиція виконавчого комітету щодо співпраці з російським підприємством, — повідомляють у «Народному контролі».

До слова, співзасновниками ТзОВ «Технічне бюро кадастру» є Виконавчий комітет Луцької міської ради та Наукова-виробнича кампанія «Бюро кадастру Таганрога» Російської Федерації
Нагадаємо, збори акціонерів відбулися 25 травня. Делегована на це засідання від Луцької міської ради була начальник відділу управління майном міської комунальної власності Алла Грабко.
На порядок денний були винесені питання щодо звіт та аналізу економічного стану підприємства, зміна в керівництва та перспективи розвитку підприємства.
«Уповноважена від Луцької міської ради Алла Грабко висловила позицію щодо виходу з числа учасників ТзОВ «НВП «Технічне бюро кадастру» та продажу частки іншим учасникам», — повідомили у міській раді.
Зазначимо, що Павло Данильчук неодноразово звертався до Луцької міської ради припинити співпрацю з російськими суб’єктами господарювання.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев