Луцькрада двічі на тиждень звітуватиметься про зроблене

news

Вчора відбувся брифінг за участю секретаря міської ради Юлії Вусенко, першого заступника міського голови Тараса Яковлева, заступників Андрія Киці та Юрія Моклиці, заступника міського голови — керуючого справами виконкому Юрія Вербича.

Розпочинаючи брифінг, секретар міської ради Юлія Вусенко сказала, що смерть міського голови Миколи Романюка — неочікувана втрата для усього міста. Його ж команда вчиться працювати по-новому. “Ми хочемо зробити прозорою роботу міської ради. Відсьогодні, щоп’ятниці о 14.00 відбуватиметься брифінг для ЗМІ, де проговорюватимуть те, що втілили за тиждень. Оперативні ж наради будуть відтепер щовівторка. Після наради — прес-конференція”, – повідомила вона. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

“Місто на жодну хвилину не може зупиняти життєдіяльності. Воно й не зупиняє. Які б непереборні сили не впливали на нашу роботу, усі профільні заступники і я, як секретар ради, працюємо у звичному режимі», – зазначила Юлія Вусенко.

За її словами, протягом п’ятнадцяти днів, як передбачено в законі, направлять лист до Верховної Ради з проханням призначити вибори. А команда й надалі працюватиме на благо громади та готуватиметься до виборів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев