Луцькому «Спартаку» знову дадуть гроші із міського бюджету

news

Кошти на зарплату тренерам Волинського фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» знову виділять із міського бюджету.

Про це стало відомо сьогодні, 21 липня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Як наголосив заступник міського голови Юрій Моклиця, у закладі займаються діти, які показують досить високі досягнення. Зокрема, четверо спортсменів, які тренувались у «Спартаку» отримали ліцензії на участь у цьогорічних Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Однак, нагадаємо, що цей спортивний заклад не є у комунальній власності. Депутат Луцькради Ігор Поліщук наголосив, що приміщення перебуває у дуже поганому стані та через декілька років стане непридатним для занять.

Проти цього рішення виступив депутат міськради Микола Дендіберін. Лілія Єлова, начальник фінансового департаменту Луцької міської ради, наголосила йому, що ці кошти ніде не розкрадаються, а ідуть на зарплату тренерам, які вчать луцьких дітей.

Члени комісії погодили проект рішення про виділення 400 тисяч гривень за зарплату тренерам.

Нагадаємо, із початку 2016 року держава перестала фінансувати «Спартак», тому кошти на заробітню плату просять у міськради.

 

0 Комментариев