Луцького суддю судитимуть за службові махінації

news

Слідчим відділом прокуратури Волинської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо судді Луцького міськрайонного суду Віталія Ковтуненка. Наразі в провадженні затверджено обвинувальний акт, який скеровано до судових інстанцій для визначення підсудності.

Про це повідомляють у рпес-службі прокуратури Волинської області.
Служителя Феміди обвинувачують у постановленні завідомо неправосудного рішення та службовому підробленні (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 375 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України).
Як повідомлялося раніше, досудовим розслідуванням установлено, що суддя, всупереч вимогам Конституції України та Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, у квітні 2011 року постановив завідомо неправосудне рішення у цивільній справі, яким задоволив позовну заяву громадянина до його нібито цивільної дружини без дослідження матеріалів справи та за межами позовних вимог.
Таке рішення дозволило жінці вивести з-під заборони відчуження 27 об’єктів нерухомості та визнати недійсними договори іпотеки, застави приміщень, укладені нею з банками на загальну суму близько 25 млн. грн.
Для приховування своїх злочинних дій у травні 2011 року завідомо неправосудне рішення, проголошене у цивільній справі, суддя замінив на підроблене.
Міру покарання йому тепер обиратиме суд.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев