Луцький підприємець про нечистоти: «Водій випадково там положив»

news

Роботу підприємця, водій якого у травні викинув на вулиці Лідавській відходи тваринного походження, чим спричинив страшенний сморід у Луцьку, визнали незадовільною.

Про це йшлося сьогодні, 21 червня, під час засідання міськвиконкому.

Виконувач обов’язків начальника відділу екології Луцькради Оксана Тарабанюк розповіла, що 29 травня департамент муніципальної поліції Луцькради виявили забруднення території ТОВ «Доброслав-Луцьк», а саме на вулиці Лідавській, 2 виявили склад залишків тваринних відходів, які спричиняли сильний неприємний запах.

Відділ екології перевірив діяльність підприємства. У ході обстеження з’ясували, що підприємець, який орендує територію, займається виробництвом м’ясних продуктів, під час якого утворюється тваринні відходи. На підприємстві виявили ряд порушень.

Директор департаменту муніципальної поліції Юлія Сиротинська розповіла, що відходи були засипані землею та будівельним сміттям, зараз цю ділянку прибрали.

Підприємець Микола Кобак пояснив, що було не завжди а випадково викинув водій відходи, згідно приписів все усунули, а водія покарали:

«Водій не викинув а тимчасово положив».

Підприємець порекомендував Луцькраді звернутися в обласну раду, щоб ковельський ветсанзавод працював.

Член виконкому Валерій Корпач запитав у підприємця, де дівали відходи до 1 червня 2017 року, адже договір на вивіз відходів саме від цієї дати. Підприємець пояснив, що забирали відходи КП «Ласка», Луцький зоопарк, Маневицька виправна колонія бере відходи на їжу для собак.

Член виконкому Ігор Алєєксєв звернувся до підприємця:

«А де мені написано що я дурень, яка ймовірність того, що водій випадково поклав там відходи?».

Зрештою роботу підприємця визнали незадовільною.

 

0 Комментариев