Луцький мер підбив підсумки роботи слуг Гіпократа

news

У Луцьку сьогодні, 10 лютого, підбили підсумки діяльності галузі охорони здоров’я. Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Сьогодні відбулася колегія управління охорони здоров’я Луцька. У ній взяли участь міський голова Микола Романюк, заступник міського голови Андрій Киця, депутат міської ради Алла Надточій, начальник управління охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації Ігор Ващенюк, голова обласного комітету профспілки працівників галузі охорони здоров’я Віталій Шахраюк.

Були запрошені головні лікарі комунальних лікпрофзакладів, їх заступники, голови профспілкових комітетів, члени колегії, завідувачі структурними підрозділами, головні, старші медсестри, міські позаштатні спеціалісти, депутати міської ради, керівники обласних, відомчих, приватних лікпрофзакладів, керівники провідних фармацевтичних компаній, начальники управлінь освіти, сім`ї та молоді, фізкультури і спорту міської ради, голови громадських рад лікувально-профілактичних закладів, голови окремих громадських організацій, представники засобів масової інформації.

«Про підсумки роботи міської галузі охорони здоров’я у 2015 році та її завдання на 2016 рік» доповідав начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Микола Якимчук. Він проаналізував усі аспекти діяльності медичної галузі Завнаачив, що було проведено капітальних ремонтів та реконструкцій за рахунок коштів бюджету міста на суму 4097,0 тис. грн:

КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги» – капітальний ремонт даху на суму 303,0 тис. грн;

КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» — капітальний ремонт даху та приміщення санітарних кімнат (4-й поверх), перев’язувальні хірургічного відділення та маніпуляційного кабінету і вестибюлю 3-го поверху на суму 1208,2 тис. грн. та встановлення теплопункту на суму 125,3 тис. грн. КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» — укріплення сходових клітин та ліфтової шахти лікувального корпусу на суму 673,9 тис. грн.;

КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги №3» — капітальний ремонт приміщення призивної медичної комісії на суму 288,0 тис. грн тощо.

У 2015 році з різних джерел фінансування для потреб комунальних лікувально-профілактичних закладів придбано сучасного обладнання та устаткування на загальну суму близько 8,9 млн грн. В лікувально-профілактичних закладах запроваджено 116 нових лікувально-діагностичних методик. Лікарі підвищували свій кваліфікаційний рівень – брали участь у місцевих, загальноукраїнських та міжнародних науково-практичних заходах.

В обговоренні доповіді взяли участь головний лікар КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська, головний лікар КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» Лариса Духневич, заступник головного лікаря КЗ «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» Віктор Пахарчук, в. о. начальника Луцького міськміжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області Леся Шведик, головний лікар КЛПЗ «Міська клінічна стоматологічна поліклініка» Олександр Кобись.

Ігор Ващенюк у своєму виступі високо оцінив роботу Луцької міської галузі охорони здоров’я, яка є прикладом для медичних закладів області.

Подякував за роботу працівникам охорони здоров’я Луцька міський голова Микола Романюк від себе особисто і лучан. Він зазначив, що за кожною цифрою, що прозвучала у доповіді, стоїть щодення нелегка копітка праця. Він запевнив, що міська рада й надалі сприятиме розвитку медичної галузі міста та закликав активніше брати участь у міжнародних проектах. Це допоможе залучати кошти європейських інституцій.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев