Луцький гіпермаркет з нагоди дванадцятиріччя вітатиме постійних покупців

news

Дванадцять візочків з продуктами, шість путівок на двох у Лапландію та багато інших цінних подарунків підготували в гіпермаркеті Там Там з нагоди дня народження магазину. Розіграш відбудеться 30 листопада о 19 годині.

Майже місяць гіпермаркет Там Там святкує свою дванадцяту річницю. Протягом листопада покупці мали змогу придбати продукти та речі за спеціальними вигідними цінами. Також у гіпермаркеті з 1 по 30 листопада діють акції, тож можна виграти продуктовий візок на суму 1200 гривень, а також поїздку в Лапландію до Санти. Для участі необхідно здійснити покупку на суму 300 гривень до 30 листопада включно, підписати чек, залишивши номер телефону та прізвище й ім’я й прийти на розіграш, адже особиста присутність – обов’язкова.

Вже у четвер о 19 годині на першому поверсі ТРЦ ПортCity відбудеться розіграш. Дванадцять щасливців отримають візочки з продуктами, а шість переможців виграють путівки на двох у тур до Лапландії.

Тож, поки до завершення акції лишається кілька днів гіпермаркет Там Там запрошує усіх взяти у участь й виграти цінні подарунки!

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев