Луцький депутат вважає, що в кожній школі має бути зброя

news

У ЛНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 – ліцей» Луцької міської ради Волинської області найбільша навчально-матеріальна база у місті.

Саме тут до Революції гідності зберігалося 60 одиниць зброї. Однак, два роки тому її передали на тимчасове зберігання у Володомир-Волинську військову частину з міркувань безпеки.

Про це повідомляє Народний контроль Волині у Facebook.
«Зброю нам всю цю вертають, але друга проблема нам потрібно оплатити сигналізацію, поставити її на охорону», – пояснив вчитель захисту Вітчизни Олександр Сліпчук.


За словами колишнього директора школи Василя Ольховича, сигналізація є, однак, вона – застаріла і її потрібно змінити, а також замінити вікно.


Керівник громадського руху «Народного контролю» на Волині, депутат Луцької міської ради Павло Данильчук пообіцяв допомогти з вирішенням проблем, зокрема, написати звернення від міської ради на обласний військкомат з проханням повернути стрілецьку зброю в навчальний заклад для проведення занять, а також виділити з міського бюджету кошти на встановлення сигналізації.


«Я вважаю, що в кожній школі має бути зброя. Захист Вітчизни має бути не для галочки», – переконаний голова «Народного контролю».

0 Комментариев