Луцький депутат хоче знести “розвалюху” в центрі міста

news

Щоб знести напіврозвалений будинок, який знаходиться у центрі Луцька за адресою вулиця Гаврилюка, 5, необхідно 45 тисяч гривень.

Відповідне звернення про виділення коштів з міського бюджету направив депутат Луцької міської ради, керівник «Народного контролю» Волині Павло Данильчук. Про це повідомляє прес-служба “Народного контролю”.

Депутат просить у бюджеті міста на 2016 рік передбачити необхідні кошти у сумі орієнтовно 45 тисяч гривень на знесення аварійної будівлі та розчищення дворової території довкола.

«Стіни не тримаються одна одної, дах проламаний, у самій будівлі та довкола неї смітник. Цю розвалину використовують як місце ночівлі безхатченки. Сам об’єкт несе потенційну небезпеку не лише для дітей, які граються у дворі поряд із неогородженою розвалиною, але й для сусідніх будинків через небезпеку виникнення пожежі від необережного поводження з вогнем безхатченками», – йдеться у зверненні до міського голови Миколи Романюка.

До слова, у 2007 році виконком Луцькради прийняв рішення про знесення цього житлового будинку. Згідно якого ЖКГ №1 зобов’язали знести та списати з балансового обліку зазначений будинок. Проте рішення не виконано по сьогоднішній день, оскільки на ці цілі не було виділено коштів.

Показується IMG_20150911_175153_1.jpg

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев