Луцьким дітям показали, як печеться хліб. ФОТО

news

Літній спортивно-оздоровчий табір денного перебування «Літо — 2016» комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» продовжує свою роботу.

У понеділок, 11 липня, учасники табору, розділившись на дві групи по 40 дітей, як і 7 липня, побували на ПП «Тигрес» і ПАТ «Теремно Хліб» (групи обмінялись екскурсіями і своїми враженнями). Про це йдеться на сайті міськради.

12 липня відбувся організований похід в спортивно-розважальний комплекс «Адреналін-Сіті». Діти мали змогу безкоштовно переглянути мультиплікаційний фільм «Робінзон Крузо». Поки одна група учасників табору у кінозалі разом з казковими героями переживали незвичайні та дивовижні пригоди на острові, інша група дітлахів катались та змагались в естафетах на роликах. Окремі діти вперше встали на ролики, та дуже швидко побороли страх і освоїли навички їзди без сторонньої допомоги, що принесло їм велике задоволення. Ще частина дітей грали в боулінг. Прості прийоми і методи цієї захоплюючої гри дозволяють брати участь у ній як дітям, так і дорослим. А любителі гри в теніс настільний і міні-футбол випробували свої сили в товариських зустрічах.

В післяобідню пору, на спортивному майданчику СНУ імені Лесі Українки (вул. Ярощука, 30а), діти мали змогу подивитись майстер-клас з фризбі Алтимат «Баффало» від Максима Нечипорука та перевірити свої здібності у метанні літаючих дисків. Цей вид спорту корисний тим, що він вважається одним із найактивніших, тут треба дуже багато рухатись, бігати.

Довідка. Алтимат (англ. Ultimate) — це командний неконтактний вид спорту з літаючим диском. Алтимат — вид спорту, а фризбі – це снаряд, проте зазвичай всі називають це просто — фризбі.

13 липня учасники табору мали можливість випробувати себе на туристично-екологічних підвісних доріжках в парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки, демонструючи свої вольові якості, спритність та силу. Для наймолодших учасників доріжка була з полегшеними умовами складності. Юнаки і дівчата дуже старанно долали перешкоди, а декому з них доводилося долати і свій страх. Захід відбувся під пильним наглядом досвідчених інструкторів та додав дітям багато позитивних емоцій та адреналіну.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та працівникам ПП «Тигрес», ПАТ «Теремно Хліб», спортивно-розважального комплексу «Адреналін-Сіті», приватному підприємцю Олександру Оришко, керівнику фризбі Алтимат «Баффало» Максиму Нечипоруку за цікаві і захоплюючі екскурсії та за допомогу в організації активного дозвілля дітей табору денного перебування.

Завтра, 14 липня, похід на озеро в селище Гаразджа. Учасники табору з нетерпінням чекають цього дня і разом із своїми наставниками відправились в клуби готувати туристичне спорядження.

0 Комментариев