Луцьких вчителів навчають мистецтву бойових дій

news

Уже вдруге на базі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбуваються заняття для тих, хто у навчальних закладах Луцька і району викладає предмет “Захист вітчизни”. Три дні з інструкторами Луцького об’єднаного міського військового комісаріату вчителі відпрацьовуватимуть навички тактичної, стройової, фізичної, військово-медичної і вогневої підготовки.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Бойові дії на Сході країни змусили змінити ставлення до військової підготовки школярів. Досі вона була на неналежному рівні — переконаний підполковник Олександр Фурман. Тож, аби підвищити рівень викладання предмету “Захист вітчизни”, навчити сучасних методів ведення бойових операцій, на базі обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою організували триденні заняття.

Введені нові сучасні засоби екіпірування – це і шоломи, і бронежилети. Також змінена тактика бою, в сучасних умовах – це більше переміщень, тобто це ті всі навики, які потрібні для військового, а в даному випадку для учнів, якщо вони виконуватимуть свій обов’язок по захисту держави“, – розповів Олександр Фурман.

У ролі інструкторів — бійці роти охорони Луцького об’єднаного міського військового комісаріату. Вони продемонстрували основні тактичні вправи, які повинен знати і виконати кожен учень: це орієнтування на місцевості, стрільба з різних положень. До прикладу, підопічні повинні оволодіти методикою стрільби за годинниковою стрілкою.

Навчають мистецтву бойових дій за допомогою великогабаритних макетів і навчально-бойових АК-74. Вчителям продемонстрували — як правильно пересуватися зі зброєю поодинці та в парах, як діяти, коли закінчилися набої, або ж неподалік з’явився противник. Викладачі предмету “Захист Вітчизни” заняттями задоволені. Вони зізнаються: ситуація з викладанням військової підготовки останніми роками була вкрай невтішна.

Ці навчання треба було набагато раніше починати, адже система навчання в школах вже застаріла, вона ще радянських часів, а те, що нам сьогодні демонструють – це ті навики, які будуть потрібні хлопцям на службі у Збройних силах України“, – зазначив вчитель предмету “Захист Вітчизни” гімназії № 18 Микола Корнейко.

Педагоги, які на кілька днів стали учнями, ще відпрацьовуватимуть навички стройової, фізичної, військо-медичної та вогневої підготовки.

0 Комментариев