Луцьких діток навчили виготовляти фей. ФОТО

news

Протягом усього літа в арт-галереї ЦУМу, в рамках програми «Фонд розвитку навчального закладу», проводиться серія різноманітних майстер-класів з хенд-мейду. Тричі на тиждень у вівторок, п’ятницю та неділю майстри навчають дітей дошкільного і молодшого шкільного віку власноруч виготовляти вироби з різноманітних матеріалів.

Цього разу юні лучани зі самозастигаючої маси робили підвіску у вигляді феї, — йдеться на сайті фонду Ігоря Палиці “Тільки разом”.

“Цей виріб – один з моїх улюблених. Феї – казкові персонажі з різними характерами, які виконують бажання. Це такий образ який може бути близьким і рідним для кожного”, – каже майстриня Катерина Новак. – Дітки молодці за півтори години справилися, ніхто не вередував. Кожну підвіску ми розписали характерною технікою сухого пензлика, яка створює ефект вінтажності та стародавності».

DSC_7695DSC_7655

Майстриня зазначила, що така техніка ліплення доступна для дітей. Вона  не вимагає скрупульозного вимальовування деталей, дозволяє дитині розслабитися і отримувати задоволення від того як лягає фарба, як вона підкреслює красу самого матеріал.

Юним учасникам майстер-класу і правда таке заняття до вподоби. Діти з захопленням придумували образ свого казкового героя. Зі слів Катерини Новак, настрій, думки, емоції з якими людина працює над виробом, передається йому. Тому можна впевнено казати – феї, виготовлені цього дня, несуть у собі лише добро та позитив.

Керівник Офісу розвитку кварталу, що на вулиці Кондзелевича, 30 Олена Оліфірович каже, що дуже багато батьків телефонують, щоб записати свою дитину на майстер-клас. Буває таке, що групи вже зайняті, тоді менеджери офісів пропонують інші варіанти на інший день.

DSC_7711

Проект «Фонд розвитку навчального закладу» діє в рамках програми Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» «Сучасна освіта». Основна мета цього проекту – сприяти розвитку творчого потенціалу учнів та забезпечити комфортні умови для навчання. Попри те, що Фонди розвитку навчальних закладів почали працювати відносно недавно, ідеї, які прагнуть втілити в життя голови фондів вже реалізовуються. Нині в місті діє 12 фондів розвитку навчальних закладів, 6 з яких у ДНЗ,  решта в школах. На часі приєднання нових освітніх колективів не лише з Луцька, а й інших населених пунктів Волині.

DSC_7693

Попередній запис на участь у майстер-класі здійснюється у найближчих Офісах розвитку кварталу Луцька або за тел. : +38(095) 117-06-08, (096) 583-06-84.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_7737

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев