Луцьких дітей безкоштовно навчатимуть англійської

news

ГО «Фундація розвитку громад» вирішила розширити рамки уже успішного проекту «Мовне волонтерство» й вийти на якісно новий рівень. Тож відтепер оголошується набір у групи для безкоштовного вивчення англійської мови для дітей 5-18-ти років.

«З початку свого заснування у березні 2015 року, проект «Мовне волонтерство» від «Фундації розвитку громад» користується чималою популярністю. Проте досить часто у нас запитували, чи можуть діти також приєднатись до вивчення мови в рамках цього проекту. Саме тому ми вирішили надати можливість не лише дорослим, а й підростаючому поколінню взяти участь у «Мовному волонтерстві», розпочати вчити англійську вже у ранньому віці, та якнайкраще відшліфувати свої знання», – розповідають у прес-службі ГО «Фундація розвитку громад».

Варто зауважити, що проект діє під гаслом «Ми обмінюємо знання на волонтерську роботу!». Тож його учасники можуть абсолютно безкоштовно пройти курс з вивчення іноземної мови та отримати відповідний сертифікат. Однак вітається внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив, а також волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій та заходів. 

Для участі у проекті необхідна попередня РЕЄСТРАЦІЯ.

Контакти для уточнення деталей:
м. Луцьк,  вул. Дубнівська, 15, 2-й поверх
Тел.: (067) 332-88-02
e-mail: frgvogo@gmail.com
website: http://vogofrg.org/

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев