Луцькі студенти тренуватимуться на модернізованому стадіоні.ФОТО

news

Спудеї Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відтепер тренуватимуться на оновленому та модернізованому стадіоні. Урочистості з нагоди реконструкції спортивної локації відбулися 3 вересня у Луцьку.

Подивитися на оновлене «Спортивне ядро» зібралося чимало поважних гостей. На відкриття свого осередку спорту та здоров’я прийшли подивитися і студенти СНУ. Урочисте право перерізати червону стрічку надали ректору вишу Ігорю Коцану та голові Наглядової ради університету Ігорю Палиці.

Засновник фонду «Новий Луцьк» був ініціатором оновлення стадіону і з нагоди 75-річчя університету вручив студентам грошовий сертифікат на реконструкцію. За ці гроші відновили баскетбольні та волейбольні майданчики, облаштували зони для розминки спортсменів, модернізували бігові доріжки.

Після урочистостей відбувся концерт та показові виступи спортсменів-вихованців СНУ ім. Лесі Українки. По-своєму долучився до свята спорту і пес, який за власною ініціативою вирішив урізноманітнити виступ спортивних акробатів. Завершилося дійство символічною естафетою, яка і дала початок новим спортивним звершенням на стадіоні.

0 Комментариев