Луцькі студенти оцінили Ірванцеву «Санітарочку Раю»

news

Підскарбій творчого об’єднання «Бу-ба-бу» Олександр Ірванець презентував у Луцьку «новоспечену» збірку «Санітарочка Рая». Мистецьке дійство відбулося 16 вересня в Інституті філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Збірка «нового вибраного» рівненського поета надрукована у видавництві Івана Малковича «Абабагаламага» і належить до серії «УПА». Олександр Ірванець розповів що, аби втрапити до «Української поетичної антології», йому довелося подолати «поетичний дрес-код». «У серії є вірші Костенко і Вінграновський. Значить, я теж живий і безсмертний. Туди не можна впроситися. Малковський сам обирає людей», – розповів поет.

Розповів митець і про наповнення збірки. За словами Олександра Ірванця, видавці вибрали для «Санітарочки Раї» чимало ранніх віршів «бубабіста».«Багато власних віршів я знайшов в Петра Коробчука. Це вірші, тексти, яких навіть у мене не було», – заявив митець.

Книга «Санітарочка Рая» розпочинається і завершується віршами «бубабістів» – Віктора Неборака та Юрія Андруховича. Вірша «Санітарочка Рая» у збірці немає: працівниця медичної професії згадується у поезії «Травнева балада».

В поетичній комірчині Олександра Ірванця вірші різного тематичного спрямування. Є у ній сатиричні вірші про екс-президента Януковича та з’їзд «Партії регіонів». Після декламації віршів Олександр Ірванець відповів на питання аудиторії. Завершилося все традиційною автограф-сесією.

0 Комментариев