Луцькі рятувальники провели навчання у Православній Богословській Академії

22 вересня у Луцьку відбулись тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі та рятування людей у Волинській Православній Богословській Академії, що на вулиці Градний узвіз.
Про це інформує прес-служба ДСНС у Волинській області.
За легендою, внаслідок пожежі вогнем були пошкоджені декілька приміщень, черговий персонал вжив заходів для гасіння полум’я вогнегасниками та організував евакуацію студентів Академії, але двоє з них зазнали отруєння і не могли самотужки вийти на вулицю.
Чергові варти частини спеціальної пожежної техніки та державної пожежно-рятувальної частини №1 м.Луцька для порятунку людей із умовно задимлених приміщень застосували апарати на стисненому повітрі та піднялись на 4-й поверх по автодрабині. Пожежні стволи були подані на гасіння також і по сходовій клітці в складі ланок газодимозахисної служби.
Всього до навчань залучались 5 одиниць спеціальної пожежно-рятувальної техніки та понад 20 рятувальників, всі завдання були виконані в найкоротших строк із суворим дотримання вимог техніки безпеки.
Для студентів навчального закладу рятувальники провели лекцію з питань безпеки життєдіяльності та порядку використання вогнегасників та дій на випадок надзвичайних ситуацій.
Автор статті: Наталя Хвесик