Луцькі радикали можуть розгромити російські банки

news

Громадські організації звернулися до луцьких депутатів вжити заходів до банківських відділень, які належать російським громадянам.

Про це йшлося сьогодні, 25 лютого, під час сесії Луцької міської ради.

У зверненні вони заявляють, що в іншому варіанті будуть змушені до застосування фізичної сили та блокування цієї установи. Зокрема, під цим зверненням підписалися «ДУК», «УНСО» та «Правий сектор».

Представник ГО УНСО Сергій Пашинський закликав депутатів:

«Прийміть якісь дії, щоб не постраждали люди».

Натомість депутати заперечили, що вони не мають таких повноважень.

Юлія Дацюк (УКРОП) порадила не звертатись до цих банків:

«Там наші люди, робити такі заходи, як були у Львові, не потрібно. Зверніться, будь ласка, в Київ до Національного банку, щоб не видавали ліцензії. Тут на місці ми повпливати не можемо».

Олександр Кравченко (УКРОП) закликав усіх гарячих краще іти на Схід:

«Я повністю підтримую цю пропозицію звернутися через пресу і всім гарячим головам запропонувати прийти у військомат і свою гарячу кров показати на сході України».

Микола Федік («Свобода») сказав, що влада просто бездіяльна.

«Те, що може зробити Луцька міська рада, – це звернутися до громадян не користуватися послугами цих банків. Також, якщо якийсь банк орендує у Луцької міської ради приміщення, то відмовити їм в оренді», – наголосив депутат.

Євген Ткачук («Солідарність») теж закликав не діяти радикально:

«Хлопці можуть робити якісь мирні протести, роздавати листівки, але ні в якому разі не робити ніяких протизаконних дій. Ми маємо роз’яснити всім, хто користується послугами цього банку, перевести свої рахунки до іншого банку».

На думку депутатів, коли клієнтів у банків не буде, вони самі тоді закриються.

-tyOhNwIn8o

-F5-qEa0e3Y ZMu6gxokXEY

0 Комментариев