Луцькі поліцейські прихистили жінку з дитиною

news

Патрульним надійшов виклик про те, що в одному з готелів міста перебуває жінка з дитиною та вимагає надати їй номер, щоб переночувати.


На місці події з’ясувалось, що в жінки 1980 року народження немає грошей, аби винайняти квартиру чи номер в готелі, тож вона поконфліктувала з адміністрацією. Про це йдеться на сторінці патрульної поліції Луцька у Фейсбуку.
Патрульні проявили поліцейське піклування і відвезли матір з восьмирічною дочкою у міський відділ поліції, щоб вирішити, де їх прилаштувати та зігріти.
Там з’ясувалось, що ця громадянка перебуває на обліку в психлікарні, тому що кілька років тому пережила стрес і нервовий зрив через розлучення з чоловіком. До розлучення вона працювала лікарем, має відповідну вищу освіту.

У даний момент ніде не працювала, орендувала квартиру та жила з донькою на кошти, отримані від чоловіка у вигляді аліментів.
Патрульним вдалось сконтактувати з братом жінки, який проживає в Горохівському районі, аби той приїхав та забрав її з донькою до себе. Він відреагував позитивно та невдовзі приїхав.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев