Луцькі патрульні затримали 5 чоловіків, які погрожували фізичною розправою

news

Патрулюючи по вулиці Рівненській між 2 і 3 годиною ночі, поліцейські побачили на зупинці чотирьох осіб, які розпивали алкогольні напої. Вони зробили зауваження громадянам. Згодом до компанії підійшли ще кілька осіб з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Вони поводились дуже агресивно, висловлювались нецензурно, стали погрожувати поліцейським фізичною розправою, на численні зауваження припинити протиправні дії – не реагували.


Про це йдеться на сторінці Патрульної поліції Луцька у Фейсбуку. На місце події під’їхали ще кілька екіпажів та приєднались представники «Самооборони Волині», які пізніше допомагали при затриманні.
Патрульні запропонували одному з правопорушників проїхати до міськвідділку, той погодився. Однак коли чоловіка вже садили в машину, підбігли його друзі, почали штовхатись, шарпати за формений одяг, витягувати його назад з машини, лаятись. Один з молодиків хизувався предметом схожим на пістолет і казав, що застосує його.
Під час конфлікту молодики нанесли кілька ударів поліцейському.
У результаті інциденту з місця події патрульні затримали п’ятьох осіб-правопорушників і доставили їх у міськвідділ, де вони продовжували поводитись дуже агресивно і неадекватно.
На двох осіб відкрито кримінальне провадження за ст. 345 КК (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Триває слідство.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев