Луцькі патрульні провели зустріч з колективом Інституту післядипломної освіти

news

16 лютого у бібліотеці Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась зустріч на тему «Моя нова поліція. Громадська підтримка реформи Національної поліції України». Про це йдеться на сторінці поліції Луцька у Фейсбуку.

Працівники інституту мали нагоду поспілкуватися з патрульними поліцейськими Дмитром Слабенком та Олександром Нікончуком.
Поліцейські розповіли про основні завдання нової Національної поліції України, зокрема про забезпечення порядку та гарантування безпеки на вулицях міста, швидке реагування на скарги з порушення правопорядку.
На запитання «Чим відрізняється нова поліція від старої міліції?» поліцейські відповіли, що, перш за все, своєю ментальністю, поглядами на життя, бажанням самовдосконалюватися та змінювати місто і державу. Державу, в якій би кожному жилось безпечно і спокійно. Відрізняється і тим, що тепер громадяни України можуть звертатися до нової поліції при різних ситуаціях: від того, що хтось курить в забороненому місці, — до врегулювання сімейних сварок між подружжям.

0 Комментариев