Луцькі освітяни обурені звинуваченнями зі сторони волинського інтернет-видання

news

Начальник управління освіти Олег Гребенюк під час оперативної наради 17 листопада озвучив колективне звернення керівників освітніх комунальних закладів міста Луцька.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

“Директорський корпус освітніх комунальних закладів м. Луцька не збирався у період перед виборами, щоб уникнути звинувачень у використанні адміністративного ресурсу під час передвиборчої кампанії на посаду міського голови, і навіть для того, щоб висловити своє обурення брудними інсинуаціями, які з корисливо-політичних міркувань опублікували на сторінках інтернет-видання так звані журналісти “Волинських новин” у статтях: “Лучани зможуть обирати завідувачів дитячих садочків?”, “Луцьких вихователів залякують і змушують голосувати “правильно”, “Міськрада “відмивала” гроші на шкільному харчуванні”.

Звинувачення у хабарництві всіх директорів шкіл і завідуючих дошкільних закладів, залякування педагогічних колективів, піклувальних рад, використання коштів захищених статей бюджету (зокрема коштів на індексацію) для організації виборчого процесу на підтримку діючого мера, – і це далеко не повний перелік того “мутного потоку” із сторінок “Волинських новин” та виступів окремих політичних діячів, які ставили за мету посіяти недовіру у лучан, ворожнечу та протистояння серед педагогів міста, батьківської громади.

Ми глибоко обурені брудними звинуваченнями, за які авторам публікацій необхідно нести відповідальність. Вимагаємо спростування і офіційного вибачення на сторінках цього псевдо-журналістського інтернет-видання “Волинські новини”, яке переступило межу моральності заради своїх корисливих інтересів.

Висловлюємо свою недовіру таким “майстрам” від журналістики і таким “спеціалістам” від політики”, – йдеться у тексті звернення.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев