Луцькі маршрутки будуть ставати на зупинках “без зайвих нагадувань”

news

Лучани довго звикали до нових правил гальмування громадського транспорту. Не всі пасажири знають, проте більшість маршруток тепер їздять у так званому звичайному режимі, що передбачає обов’язкове паркування на кожній зупинці без додаткового крику із салону.

Про це повідомляє “Комунальний патруль“.

 

 

Начальник управління транспорту та зв’язку Луцької міськради Анатолій Миронюк розповів, що 70% луцьких автобусів їздять у звичайному режимі, тобто мають спинятися на кожній зупинці, де є стаціонарна споруда чи відповідний знак. «Ми поступово переводимо й інші автобуси в такий режим, – розповів чиновник. – Лишилося небагато автобусів, які курсують у режимі маршрутного таксі й мають право не спинятися на зупинках, якщо там немає пасажирів».

Під час проведення нових тендерів на міські перевезення чиновники зобов’язують перевізників переходити на звичайний режим. «Цього року багато автобусів перевели, – каже Анатолій Миронюк. – Зокрема, на маршрутах №№ 9, 24, 25, 28, 29. Наступний рік буде завершальним у цьому процесі. У першому кварталі буде багато тендерів на міські перевезення, і ми зобов’яжемо ще більше перевізників переходити на такий режим роботи».

За словами посадовця, до жовтня 2016 року всі міські автобуси будуть працювати у звичайному режимі, а відтак – спинятися на зупинках без зайвих нагадувань.

0 Комментариев