Луцькі літератори пішли на канікули з чистою совістю

news

Поціновувачі художнього слова, друзі та учасники  культурного об’єднання «100 Вт» провели останній літературний вечір у цьому році. Поетичне читання «10 Люмен» відбулося 15 грудня у кав’ярні «Кофеїн».

«У нас сьогодні останній літвечір в цьому році. Скоро свята, та і сесія – то святе,» – зауважив резидент культурного обєднання «100 Вт» Володимир Столярчук. Після цього активіст традиційно запропонував присунім вшанувати хвилиною мовчання тих, хто загинув на Сході країни.

Першою свої вірші та прозу презентувала Надія Михайлова. Дівчина здивувала присутніх реалістичними новелами, де кожен зумів відшукати себе. В її рядках згадувалося про такий знайомий всім маршрут «Луцьк-Львів» та пригоди на залізничному вокзалі міста Лева.

Про дорогих людей, які знаходяться за кордоном віршами розповів Володимир Столярчук. Юна поетеса Аліна Поліщук здивувала присутніх не по роках глибокою та душевною лірикою.

Про жіночі почуття художнім словом повідали присутнім тезки Юлії – Багряна та Степанова. Юлія Багряна читала про дощ та осінь. Сесію дівчина порівняла із фронтом. Юлія Степанова презентувала поетичні кавери на вірші Лесі Українки та Марини Цвєтаєвої. Глядачі мали можливість посмакувати не лише смачними ласощами, а й творчістю.

0XaeQlIED6E 2hdHusLqUNk aMcn7-d0mf0 eRxjoGOA9EA naRDzb-Z5Ok QpDgSFtZNpo SZY24D_N-t4 V5zhDzdICPM WcVzUe9IAaQ Y-U4rp_grxM

0 Комментариев