Луцькі книгарні орендуватимуть приміщення за одну гривню

news

Виконком Луцької міської ради ухвалив рішення про продовження оренди нежитлового приміщення на проспекті Волі, 8 – ухвала стосується приміщення книгарень підприємств «Освіта» та «Планета».

Про це пише Район.Луцьк.

Як зазначає відділ інформаційної роботи міськради, своє рішення про подовження оренди виконком мотивує ст.ст. 29, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішень міської ради від 29.02.2012 № 21/ 32 «Про врегулювання оренди нерухомого майна територіальної громади м. Луцька» та від 28.01.2015 № 69/27 «Про надання пільг по орендній платі за нежитлові приміщення, що на проспекті Волі, 8, підприємству «Освіта» та торгово-виробничому підприємству «Планета», а також враховуючи звернення заявника.

Зокрема в рішенні йдеться:

«1. Погодити відділу управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради (Грабко А.В.) продовження оренди нежитлового приміщення, загальною площею 172,4 кв. м., що на проспекті Волі, 8, з підприємством «Освіта» на термін з 01.12.2015 до 31.10.2018.

2. Зобов’язати орендодавця та орендаря в десятиденний термін укласти договір оренди, встановивши річну орендну плату в розмірі однієї гривні».

Контроль за виконанням усіх пунктів рішення покладено на Першого заступника міського голови Тараса Яковлева.

До слова, нещодавно виконком ухвалив рішення про те, щоб Луцька міська клінічна лікарня подовжила оренду з аптеками, що обслуговують пацієнтів безпосередньо в її приміщенні. А також про схожу оренду за одну гривню для Волинської обласної дитячої бібліотеки на проспекті Волі, 37.

0 Комментариев