Луцькі депутати просять у Яценюка виплатити належні суми індексації

news

Сьогодні, 30 вересня, під час засідання 78-ї сесії міської ради депутати підтримали звернення до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо затвердження Урядом порядку проведення індексації заробітної плати, пенсій, стипендій та соціальних виплат у другому півріччі 2015 року.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України”. Відповідно до прикінцевих положень вказаного закону Кабінету Міністрів України необхідно було за результатами першого півріччя 2015 року та з урахуванням економічної ситуації затвердити порядок проведення індексації заробітної плати, пенсійних та соціальних виплат. Однак, на сьогодні вказаний порядок не затверджений, а відтак індексація заробітних плат, пенсій, стипендій та соціальних виплат у другому півріччі 2015 року не проводилась.

З метою захисту законних прав пенсіонерів, освітян, медиків, студентів, державних службовців, соціально незахищених верств населення обранці громади звернулися до Прем’єр-міністра України, аби Уряд розробив та затвердив порядок проведення індексації заробітної плати, пенсій, стипендій, соціальних виплат на ІІ півріччя 2015 року та виплатити людям належні суми індексації.

0 Комментариев