Луцька молодь презентувала у Польщі фрагменти весілля свого краю

news

7-14 листопада вихованці та керівники гуртків Луцького Палацу учнівської молоді (фольклорний ансамбль «Співоче коло», керівник Писарук М.Д.; народний ансамбль танцю «Радість», керівник Соколова Г.С.) на чолі з директором ПУМ Сидоруком С.І. на запрошення Фундації промоції та розвитку Бещад відвідали місто Бжозов (республіка Польща), де спільно з польською групою ровесників м. Тернобжек брали участь у проекті «Українсько-польські народознавчі традиції». Кожен колектив презентував фрагменти весілля свого краю.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Делегація перебувала протягом тижня у відпочинковому комплексі «Чардворек» (колишня резиденція перемишльських митрополитів). Програма перебування була доволі цікава і насичена: знайомство з польськими дітьми та їх керівниками, майстер-класи з народних танців, екскурсії, катання верхи на конях і т.д.

Учасники фольклорного ансамблю «Співоче коло» з польською молоддю проводили загальні репетиції, на яких ознайомилися з весільними піснями польського краю. Народний ансамбль танцю «Радість» підготували цікаву танцювальну програму та показували волинські танці, залишивши захоплюючі враження у польських однолітків.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев