Луцьк втратив ще двох Героїв

news

На жаль, маємо ще дві втрати.

Про це повідомляє міський голова Луцька Ігор Поліщук 

Лучанин Бебко Олександр Миколайович, 31.05.1980 року народження був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду кулеметника 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. 

Солдат Бебко Олександр Миколайович, загинув 08.05.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Богданівка Донецької області захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Читайте також Покарати винних. Де постраждалим від російських воєнних злочинів отримати безкоштовну юридичну допомогу – інтерв’ю юристки 

Лучанин Харитонов Анатолій Геннадійович, 02.07.1967 року народження був призваний на військову службу по мобілізації та зарахований до списків особового складу військової частини на посаду командира 2 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. 

Старший сержант Харитонов Анатолій Геннадійович, загинув 08.05.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Богданівка Донецької області захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Читайте також Значна частина Луцька залишиться без світла: У середу, 10 травня, здійснюватимуть ремонтні роботи на 18 вулицях

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Героям!

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев