Луцьк вшановує пам’ять захисників України

news

Сьогодні в Україні День пам’яті захисників України. У Луцьку також пройшли пам’ятні заходи на яких вшановували пам’ять усіх захисників України, які віддали своє життя за територіальну цілісність нашої держави.

В обласному центрі Волині відбулися пам’ятні заходи до Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Вшанувати полеглих Героїв зібралися представники влади, духовенство, військові, родичі загиблих та небайдужі жителі Луцька.

Зокрема, біля пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України», що на Театральному майдані, священнослужителі відслужили панахиду.

«Коли Господь говорить про любов, то каже, що немає більшої любові, коли хто душу свою віддасть за ближніх своїх. Перед нами портрети мужніх, надзвичайно-жертовних людей, які не шкодували свого життя заради нас з вами, – сказав після молебню священник. – Згадуючи тих юнаків і дівчат, які загинули, ми повинні бути єдині. Тому що від нашого єднання залежить подальший хід історії. Всім нам миру, добробуту, єднання і перемоги, яка обов’язково буде. Але для цього нам потрібно жити та працювати».

Аби віддати шану загиблим, присутні, серед яких начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, заступник голови облради Григорій Пустовіт та заступниця очільника міста Ірина Чебелюк долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та поклали квіти до фотостенду.

29 серпня 2014 року російські війська розстріляли колону українських захисників під Іловайськом, яким попередньо пообіцяли безпечний вихід з оточення. Ця трагедія стала наймасштабнішою в російсько-українській війні, коли за кілька днів загинули сотні наших солдатів.

Тепер у цей день ми вшановуємо усіх, хто поліг за незалежність та вільне майбутнє нашої країни. А символом Дня пам’яті захисників України які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, став сонях. Тому що саме під соняхами, наші захисники віддали своє життя за свободу української держави та усіх її мешканців.

За інформацією Волинської обласної державної адміністрації 

 

Фото ілюстративне з інтернету 

 

0 Комментариев