Луцьк тепер має власного міжнародного інструктора з теаквон-до

news

Нещодавно президент Волинської федерації таеквон-до (ITF) Олександр Кінах у Києві успішно пройшов семінар-атестацію і здав екзамен на 4-й Дан. Для цього семінару Українська федерацією таеквон-до запросила з Кореї гранд-майстра Кім-Йонг-Біна (7-й Дан).

Про це повідомляє Вісник і К.

 

Раніше розвитком бойового мистецтва таеквон-до в Україні займався гранд-майстер Хан-Чол, якого Олександр Андрійович добре знав і навчався у нього не один рік. Зараз гранд-майстер Кім опікується Україною і також республікою Білорусь. Графік семінару був дуже щільним. Він тривав три дні. Щодня відбувалося по два тренування – всього 18 годин. Міжнародний інструктор Кім неодноразово підкреслював перед переважно молодшими учасниками семінару, техніку Олександра Андрійовича, ставлячи його в приклад. Президент Української федерації таеквон-до (ITF) Віктор Потернак додав, що Олександр Кінах стояв біля витоків таеквон-до в Україні (у 1991 році в Україну вперше приїхав міжнародний інструктор, член демонстраційної команди Кореї, чемпіон світу Хан-Чол і почався швидкий розвиток істинного-чистого таеквон-до у нас) і зумів зберегти та вдосконалити свою техніку, на відміну від інших, які «зійшли з дистанції» набагато раніше з тої чи іншої причини.

Що означає 4-ий Дан в таеквон-до (ITF)? Це перехід в новий розряд інструкторів, від Бо-Сабома (1,2,3-ий Дан), коли ти працюєш тільки для національної федерації і готуєш спортсменів до присвоєння кваліфікації, до Сабома-Ніке (4,5,6-ий Дан). Цей статус дає право присвоювати кваліфікацію і ставити свій підпис в сертифікаті, який діє у будь-якій країні світу.

0 Комментариев