Луцьк проситиме в Кабміну вирішити проблему з теплопостачанням у місті

news

На підготовку до зими ДКП «Луцьктепло» планують дати мільйон гривень. 

Про це під час комісії Луцькради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів проінформувала начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, повідомляє «Волинська правда».

Депутати – члени комісії розглянули додатковим питанням і одноголосно підтримали проект звернення до Кабінету Міністрів України щодо невідкладних заходів для стабілізації в галузі теплопостачання міста Луцька. Нагадаємо, що під час комісії Луцькради з питань ЖКГ, екології, транспорту та енергозбереження зазначалось, що ДКП «Луцьктепло» перебуває у вкрай критичному стані і фактично не готове до зими. Тоді ж було ухвалено спрямувати з бюджету міста на підготовку підприємства до зими 3 мільйона гривень.

 

Лілія Єлова також проінформувала, що Луцьк отримає субвенцію з Держбюджету для придбання квартир родинам загиблих у зоні АТО військових у сумі 2,5 мільйона гривень. «Це у розрахунку вказаної Мінрегіонбудом вартості квадратного метру житла у сумі 6 800 гривень», – сказала посадовець.

Таким чином вдасться придбати 5 – 6 квартир. Втім, потребу на отримання пільгових квартир у Луцьку мають 18 родин цієї категорії.
0 Комментариев