Луцьк обрали пілотним містом для реалізації потужного європроекту

news

Луцьк обрали для реалізації європейського проекту «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадянами».

Про це повідомляє VIDIA.

Україна та Рада Європи домовилися разом реалізовувати проект «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадянами» (COMUS). Мета проекту – допомогти місцевим органам влади за активної участі громади розробити такі моделі розвитку історичних міст, у яких культурна спадщина стане додатковим ресурсом розвитку та чинником конкурентоздатності, а не самоцінністю.

Пілотними містами для реалізації проекту обрали Жовкву, місто у Львівської області, та Луцьк, обласний центр Волинської області. Україна також має самостійно обрати ще третє пілотне місто.

«Основною метою Меморандуму є посилення значення культурної спадщини для соціально-економічного розвитку міста, соціальної згуртованості, демократичних процесів за часів кризи, формування спектру обов`язків, повноважень та відповідальності місцевої влади в процесі децентралізації в Україні, поширення досвіду розвитку європейських міст в Україні, посилення східноєвропейського регіонального партнерства», – зазначив заступник міністра культури з європейської інтеграції Андрій Вітренко.

0 Комментариев